» Rekrutacja

Zmiana języka

PolskiEnglishDeutschFrançais

Kontakt

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowościach i promocjach.

 

RekrutacjaZapraszamy do współpracy wszystkich profesjonalnych tłumaczy, szczególnie w zakresie techniki, prawa, finansów i medycyny.


PODSTAWOWE WYMAGANIA DOT. KWALIFIKACJI TŁUMACZA

Ze względu na najwyższą jakość usług świadczonych przez naszą agencję oraz pracę wg międzynarodowych standardów i norm, tłumacz/weryfikator współpracujący z naszą agencją powinien posiadać następujące kwalifikacje:
  1. dyplom ukończenia studiów w dziedzinie tłumaczenia
oraz/lub
  1. dyplom ukończenia studiów w dowolnej dziedzinie oraz min. dwuletnią praktykę w zakresie tłumaczeń
oraz /lub
  1. 5 lat praktyki w pełnym wymiarze w dziedzinie tłumaczenia
 

ZGŁOSZENIE REKRUTACYJNE

Jeśli spełniasz przynajmniej jeden z wymienionych powyżej warunków dot. kwalifikacji tłumacza, wypełnij formularz rekrutacyjny i prześlij go do nas.
 

TŁUMACZENIE PRÓBNE

W przypadku pozytywnej weryfikacji Twoich kwalifikacji jako tłumacza, otrzymasz od nas krótki tekst (ok. 100-150 słów) do przetłumaczenia na próbę. Nie jest to tekst komercyjny. Tekst zostanie sprawdzony i oceniony przez naszego weryfikatora.
 

DOKUMENTY POTWIERDZAJĄCE KWALIFIKACJE I DOŚWIADCZENIE TŁUMACZA

Jeśli jakość wykonanego przez Ciebie tłumaczenia próbnego będzie odpowiadała naszym wymaganiom, poprosimy Cię o dosłanie kopii dokumentów potwierdzających Twoje wykształcenie i doświadczenie zawodowe w zakresie tłumaczeń, oraz podpisanych OGÓLNYCH WARUNKÓW WSPÓŁPRACY DLA TŁUMACZY

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl