» O nas

Zmiana języka

PolskiEnglishDeutschFrançais

Kontakt

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowościach i promocjach.

 

O nas



STRIDE translation agency to agencja tłumaczeń z niemal 20-letnią tradycją i doświadczeniem, świadcząca usługi wyłącznie w sektorze B2B.

Agencja działa od 1997 roku. Została założona i do dziś jest kierowana przez dyplomowanego tłumacza mgr Monikę Wieczorek. Organem prawnym prowadzącym STRIDE translation agency jest firma PPHU CREO z siedzibą w Gołkowie k. Warszawy.

STRIDE translation agency działa wyłącznie w sektorze B2B, świadcząc wysokiej jakości usługi tłumaczeniowe dla firm i instytucji z całej Europy. Nasza działalność ma charakter globalny. Od lat tłumaczymy dla firm z Niemiec, Francji, Norwegii, Szwecji, Hiszpanii, Anglii, Portugalii, Holandii, Danii, Włoch, Polski, Węgier czy Szwajcarii, realizując obsługę językową zarówno w zakresie instrukcji technicznych do produktów eksportowanych na rynki międzynarodowe, jak i w zakresie dokumentów prawnych czy marketingowych.

Dzięki prostej administracji i przejrzystej strukturze jesteśmy w stanie oferować naszym klientom bardzo konkurencyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości usług. Nasza rzetelność, uczciwość, indywidualne podejście do każdego projektu oraz starannie budowany przez lata zespół tłumaczy sprawiają, że firmy które decydują się na podjęcie współpracy ze STRIDE translation agency z pełną satysfakcją kontynuują ją przez lata.


Zapraszamy do współpracy ze STRIDE translation agency!


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl